W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Koszalinie


ul. Rynek Staromiejski 6-7
75-007 Koszalin

tel. 94 34 88 600
fax 94 34 22 478,  94 34 88 625


e-mail: um.koszalin@um.koszalin.pl
strona internetowa: www.koszalin.pl



NIP: 669-10-11-103 
REGON: 000590651

Biuro Obsługi Klienta

tel. 94 34 88 617
Infolinia: 0800 16 50 10

Adres skrytki ePUAP UM Koszalin:
/UMKoszalin/SkrytkaESP


Numery telefonów UM Koszalin

Komisje Rady Miejskiej

Wersja strony w formacie XML

Rada Miejska w Koszalinie powołała następujące Komisje stałe: 

Składy komisji 2018-2023.doc

 

1. Komisja Spraw Społecznych:
1. Dorota Chałat - Przewodnicząca
2. Barbara Grygorcewicz - Wiceprzewodnicząca
3. Bogumiła Tiece
4. Anetta Urbaniak 
5. Katarzyna Czarkowska



2. Komisja Kultury:
1. Ryszard Tarnowski - Przewodniczący
2. Leopold Ostrowski - Wiceprzewodniczący
3. Krystyna Kościńska
4. Jan Kuriata
5. Bożena Kaczmarek
6. Izabela Wesołowska
7. Katarzyna Czarkowska
8. Anna Mętlewicz


3. Komisja Budżetu i Finansów: 
1. Marek Reinholz - Przewodniczący
2. Jakub Kowalik 
3. Tomasz Bernacki 
4. Miłosz Janczewski


4. Komisja Gospodarki Komunalnej:
1. Tomasz Bernacki - Przewodniczący
2. Ryszard Tarnowski - Wiceprzewodniczący
3. Marek Reinholz
4. Anetta Urbaniak
5. Jakub Kowalik
6. Andrzej Jakubowski
7. Miłosz Janczewski
8. Dorota Chałat

5. Komisja Edukacji, Sportu i Turystyki:
1. Sebastian Tałaj - Przewodniczący
2. Leopold Ostrowski - Wiceprzewodniczący
3. Błażej Papiernik
4. Izabela Wesołowska
5. Mariusz Nastarowski
6. Artur Wiśniewski
7. Bożena Kaczmarek
8. Żaneta Kwapisz


6. Komisja Rewizyjna:
1. Krystyna Kościńska - Przewodnicząca
2. Żaneta Kwapisz - Wiceprzewodnicząca
3. Błażej Papiernik
4. Sebastian Tałaj
5. Bogumiła Tiece
6. Anna Mętlewicz
7. Artur Wiśniewski
8. Oliwia Skórka


7. Komisja Porządku Prawnego i Publicznego:
1. Marcin Waszkiewicz - Przewodniczący
2. Łukasz Sendlewski - Wiceprzewodniczący
3. Barbara Grygorcewicz



8. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
1. Łukasz Sendlewski - Przewodniczący
2. Marcin Waszkiewicz
3. Mariusz Nastarowski

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane